Populiauriausi sporto klubai Vilniuje

Sveikai gyventi ir sportuoti Vilniuje yra daug galimybių – nuo savarankiško pajudėjimo ties Neries pakrante ar Vingio parke iki modernių sporto klubų. Apie sporto klubų privalumus rašėme įvadiniame straipsnyje, akcentuodami žmonių norą padailinti kūno linijas, padidinti fizinę ištvermę, numesti nereikalingą vieną – kitą kilogramą, tai pat akcentuojame ir psichologinius dalykus ir tiesiog geresnę savijautą.

FOTO

O rinktis tikrai yra iš ko. Norime netoli namų – ne bėda. Praktiškai kiekviename rajone yra sporto klubas, ir ne vienas. Norime kompleksinių paslaugų – kardiotreniruoklių, didelės erdvės, funkcinių treniruoklių, saunų ir pirčių, baseinų – irgi ne problema. Jeigu pabandyti klasifikuoti sporto klubus pagal jų pobūdį, tai galima išskirti tris grupes: gimnastikos ir pratimų sporto klubai, jėgos sporto klubai bei sveikatingumo sporto klubai. Sportuoti kviečia daug sporto klubų, o šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausius.

Lemongym

Turbūt žinomiausias vardas sporto klubų tarpe Vilniaus mieste. Pirmiausia, mano nuomone, šis sporto klubas turi puikų kainos ir kokybės santykį. Kaina nedidelė, bet erdvė veiksmui didelė, nereikia laukti eilėje prie “staklių”. Taip pat, yra galimybės dirbti vienam, su treneriu, dalyvauti grupinėse treniruotėse. Didesni sporto klubai turi virtualių treniruočių sales. „Wexer Virtual“ programa leis rinktis iš daugiau nei 600 skirtingų treniruočių ir sportuoti su geriausiais pasaulio treneriais. Tai pat, už papildomą mokestį yra vandens aparatas. Trūksta gal tik pirčių komplekso ir baseinų. Iš kitos pusės, tai klubas už nedidelę kainą, siūlantis visa, ko reikia standartiniam sportui.

Impuls

Dar vienas sporto klubo senbuvis garsiu vardu. Tik šis sporto klubas yra skirtas daugiau aukštesnes pajamas gaunantiems asmenims. Baseinai ir vandens pramogos yra akcentuojamos kaip klubo svarbiausios dalys, netgi siūlomos treniruotės vandenyje. Kodėl gi ne? Vanduo atgaivina ir stiprina. Po sunkaus darbo sode, palysk po dušu. Atgaiva? Tikrai taip.

MyFitness

Modernus sporto klubas su šiuolaikiškais treniruokliais ir profesionaliais treneriais. Funkcinės, kardio ir atletikos salės, švari  ir saugi aplinka, puikus patalpų vėdinimas” – toks šio klubo šūkis apie save interneto platybėse. Be kitų standartinių dalykų patiko, jog akcentuojamas puikus patalpų vėdinimas. To ypatingai trūksta karštą vasaros dieną standartiniuose sporto klubuose. Tai galbūt dar vienas privalumas, lyginant su daugeliu sporto klubų. Dar viena naujovė, kuri sužavėjo – kvietimas sportuoti kartu su vaiku. Nors akcijos laikas yra ribotas, bet tai labai sveikintina iniciatyva. Mes bėgam, dirbam, kraunam turtus, o tų turtų kaip nėra, taip nėra, o kiek laiko prarandame bendrauti su vaikais. Sportuoti kartu yra gera galimybė būti kartu.

Vivagym

Nedidelis ir nepigus sporto klubas, bet praktiškai pačiame Vilniaus centre. Ką siūlo be įprastinių sporto klubui būdingų dalykų? Asmenines treniruotes ir užsiėmimus mažomis grupėmis (iki 4 asmenų) su treneriu, o taip pat jėgos, bokso, Muay Thai savigynos bei klasikinės jogos užsiėmimus. Dabar mes gyvename saugiau, tai ne 90ieji, bet šios treniruotės yra galimybė apsaugoti save ir aplinkinius. Kiekvienas sporto klubas stengiasi pasiūlyti kažką išskirtinio, tad šis siūlo savigynos treniruotes.

Brasa CrossFit

Brasa CrossFit tai treniruotės kitaip. Oficiali Brasa svetainė skelbia: „CrossFit – tai jėgos ir ištvermės treniruočių programa, sudaryta iš įvairių funkcinių pratimų, kurie intensyviai atliekami  ir skirti įvairioms kūno raumenų grupėms. Ši fitneso treniruočių programa susideda iš kardio, svorių kilnojimo, gimnastikos, jėgos pratimų, taip pat pratimų, kurie atliekami naudojant savo kūno svorį (kalisteninių pratimų). Treniruočių metu atliekami stūmimo, traukimo, tūpimo, kėlimo, bėgimo ir irklavimo judesiai.” Tokia informacija lengvai nuvilia mažiau fiziškai pasirengusį žmogų arba turintį bėdų su širdele. Aprašas skelbia apie nemažą fizinį krūvį. Jei dirbsite kartu su grupe, reikės laikytis tempo, bet individualios treniruotės sudaromos atsižvelgiant į jūsų sveikatos būklę. Sportuokime sveikai!

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Jų oficiali reklama skelbia: “vykdome daugybę užsiėmimų, tačiau kas susiję su suaugusiųjų sportu, tai šios veiklos: šuoliai į vandenį, treniruoklių salė, kūno dizainas, suaugusiųjų plaukimo tobulinimas, suaugusiųjų mokymas plaukti, vandens aerobika, individualūs plaukimo užsiėmimai”. Vėl gi, norint išgyventi sporto klubo džiunglėse, galioja taisyklė – pasiūlyk tai, ko nesiūlo kiti. Pavadinimas kaip ir skelbia apie paslaugas jaunimui, bet malonu, kad čia nėra užmirštami suaugusieji ir vėl akcentuojama vandens svarba organizmui.

Alfa Steps

Šiame sporto klube dirba profesionalūs kineziterapeutai kurie diagnozuoja problemą, parenka tinkamą treniruočių programą ir prižiūri progresą. Yra sporto salė pratimams, atskiri kabinetai masažui ir procedūroms. Tai sporto klubas, skirtas žmonėms, turintiems sveikatos problemų, bet neatsisakantiems sporto.

FORUM sporto klubas (FORUM PALACE)

Prabangus sporto klubas, siūlantis atrodytų įprastines paslaugas, bet jau VIP lygiu.

People fitness

Sporto klubo tinklapis pateikia tik glaustą informaciją, tačiau esminę – kainą, sporto klubų lokaciją, įprastinį blogą apie sveikos mitybos įpročius. Norisi informacijos kas gi tas fitnesas. Gal tai bus įšūkis ateities straipsniui?

Body Gym

Sporto klubas siūlo įprastus dalykus, pavyzdžiui, lieknėjimo programą ar bokso treniruotes. Jis yra puikioje vietoje Lakūnų gatvėje – šalia galite apsipirkti, pramogauti ir sportuoti.

Vilniaus šeipingo klubas

Klubas moksleiviams, studentams, senjorams. Įprasti dalykai už nedidelę kainą.

Sportakas, Sigmos sporto centras

Kodėl šiuos sporto klubus aprašau kartu? Gal dėl panašumo. Sporto klubo lokacija – Šiaurės miestelis. Ši vieta, arba tiesiog Žirmūnų rajonas, yra sporto klubų susirinkimo vieta. Gal ne veltui – juk tai didžiausias Vilniuje mikrorajonas ir sporto klubai sėkmingai išsilaiko. Šie du senbūviai nepasižymi ypatingai gražia aplinka, bet siūlomos paslaugos nėra brangios ir tinka žmonėms, kuriems reikia ne prabangos, o judesio.

Belieka išsirinkti savo sporto klubą ir sportuoti!

Populiauriausi sporto klubai Vilniuje
Scroll to top