Populiariausi sporto klubai Kaune 🏋️ TOP 5

Sporto klubas – tai vieta, kur žmonės ateina atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ar padailinti kūno formas, pasikrauti energijos visai dienai arba pavargti prieš miegą, gerai praleisti laiką su kompanija ar besiklausant mėgstamos muzikos pabūti tiesiog su savimi. Žmonės yra be galo skirtingi, tad ir lankymasis sporto klube vieniems yra tikras malonumas ir atgaiva, o kitiems, dėja, tai asocijuojasi su kruvinu bei sunkiu darbu. Bet ko gi nepadarysi norint atrodyti geriau? Jau aptarėme sporto klubus Vilniuje, o kokie populiariausi sporto klubai Kaune?

sporto-klubas-kaunas

Sportas ir sveika mityba – puikus derinys

Gaila, bet ne kiekvienas esame apdovanoti genais, kad galėtume valgyti viską ir figūra to neišduotų. Taip pat, kaip ir ne kiekvienas mėgstame fizinį aktyvumą. Tikriausiai daugumai žmonių ateina laikas, kai pasakome viso gero savo senajam gyvenimo būdui ir pasineriame naujo ir sveikesnio gyvenimo būdo link. Dažnai to pradžia būna apsilankymas sporto klube.

Pliusas tas, kad dažniausiai pirmas vizitas sporto salėje nieko nekainuoja, tad drąsiai galite išbandyti kelias sporto sales, kad atsirinktumėte tą, kuri jums bus patraukliausia. Tiesa ta, kad didelė dalis žmonių po pirmojo vizito sporto salėje taip ir nebesugrįžta – nusprendžia, jog sporto klubas jiems ne vieta. Anot sporto trenerių taip nutinka dėl to, kad žmonės nori rezultatų jau po pirmo vizito sporto salėje ir pasirenka per didelį krūvį pirmai treniruotei. Kitą dieną susidūrę su stipriu raumenų skausmu nusprendžia su sportu daugiau nedraugauti. Kad taip nenutiktų, dauguma sporto klubų yra sudarę įvadines programas pradedantiesiems, kurios paruošia raumenis įprasti prie fizinio aktyvumo palaipsniui. Įprastai jos net gi būna nemokamos. Jei turite galimybę išmėginti įvadinę sporto programą – būtinai ja pasinaudokite! Jūsų raumenys jums tikrai padėkos.

Tam, kad darbas sporto klube nenueitų veltui reikėtų pasikoreguoti ir mitybą. Tai nereiškia, kad turėsite badauti – pavalgyti prieš sportą būtina. Jei prieš aktyvų sportą nepavalgysite, jausitės silpnai ir nepasieksite sportinio efektyvumo. Maistas prieš treniruotę turėtų būti lengvai virškinamas, kad treniruotėje nesijaustumėte apsunkę. Tam puikiai tiktų lėto įsisavinimo angliavandeniai, tokie kaip rudieji ryžiai, pilno grūdo makaronai, grikiai, vaisiai, taip apat baltyminiai produktai – žuvis, paukštiena, virti kiaušiniai, grūdėta varškė. Po treniruotės valandos bėgyje yra rekomenduojama pavalgyti sočiau – geriausiai baltyminio maisto, kad atstatytumėte ne tik energijos atsargas, bet ir raumenų masę. Tai ir vėl galėtų būti virti kiaušiniai, žuvis, grūdėta varškė, paukštiena, paprasti makaronai ir balti ryžiai, graikiškas jogurtas. Sportas ir sveika mityba – puikus derinys. Išbandykite ir tuo įsitikinsite patys.

Populiariausi sporto klubai Kaune

Šiandien sporto klubų pasirinkimas yra tikrai nemažas. Apžvelgsime populiariausius sporto klubus Kaune, galbūt tai padės atsirinkti jums patraukliausią vietą sportui.

fitclub-sporto-klubas

„FitClub“

Tai modernus, jaukus ir energingas sporto ir sveikatingumo centras, kuriame rasite platų asortimentą žymiausių pasaulyje gamintojų treniruoklių. Norimų rezultatų siekti padės patyrę ir energingi treneriai, o jėgas galėsite atgauti saunoje ir sportinių kokteilių bare. Vienas pagrindinių privalumų yra tas, kad sporto klubas dirba visą parą, o apsilankymo trukmė yra neribojama. Kaune yra įsikūrę du „FitClub“ sporto klubai – Šiaurės pr. 8D ir V. Krėvės 57. Jei šis sporto klubas tave žavi – būtinai išbandyk.

lemon-gym-kontaktai

„Lemon Gym“

Naudokis kokybiškomis sporto paslaugomis už itin patrauklią kainą. „Lemon Gym“ sporto klubai yra erdvūs, o treniruoklių tiek, kad užteks visiems. Sportuosi su modernia įranga, kurią patikrino ir mėgsta profesionalai. Kaune yra įsikūrę trys „Lemon Gym“ sporto klubai – Baltų pr. 16, Baltų pr. 16 ir Savanorių pr. 168. Jei nori sportuoti bet kuriuo paros metu rinkis sporto klubą Savanorių pr. – jis dirba visą parą. Jei susidomėjai – ateik ir išbandyk „Lemon Gym“ sporto klubą nemokamai!

gym+-sporto-klubas-darbo-laikas

„Gym +“

Tai pats pirmasis Lietuvoje 24 val. per parą bei 7 dienas per savaitę veikiantis sporto klubas! „Gym +“ sporto klubas siūlo abonementus su grupinėmis treniruotėmis ar soliariumu. Taip pat visiems lankytojams yra nemokamas filtruotas vanduo, kuriuo galite prisipildyti savo gertuves kiek tik norite. Nei apsilankymų laikas, nei skaičius nėra ribojami. Kaune yra įsikūrę trys „Gym +“ sporto klubai – V. Krėvės pr. 13, Baltų pr. 49F ir Pramonės g. 25. Pirmas apsilankymas nemokamas – gal tai vieta skirta būtent tau?

vsfitness

„VS-Fitness“

Tai didžiausias aktyvaus laisvalaikio ir sveikatingumo centras Baltijos šalyse, kur aktyviai laisvalaikį leisti gali tiek suaugę, tiek vaikai, sporto profesionalai ir mėgėjai. 7.500 kv. metrų dydžio kompleksas išsiskiria naujausia modernia įranga ir itin plačiu paslaugų spektru. Milžiniška sporto erdvė, 4 teniso kortai, 2 skvošo kortai, kopimo sienelė, daugiau kaip 300 įvairių grupinių treniruočių, virtualios treniruotės, po 2 atskiras vyrų ir moterų pirtis, sveiko maisto baras, soliariumai bei viena moderniausių Lietuvoje „Crosstraining“ zonų – visu tuo gali naudotis kiekvienas „VS-Fitness“ klientas. Čia veikia ir modernus reabilitacijos centras, kuriame į reabilitaciją žiūrima taikant šiuolaikišką požiūrį. Naujausia įranga, diagnostika, reabilitacijos programos, modernus baseinas, profesionalų komanda – tai šio centro vienas iš didžiausių išskirtinumų. „VS-Fitness“ įsikūręs Islandijos pl. 32, PC Mega. Susidomėjai? Ateik ir išbandyk!

sportgatessportgates

„Sportgates“

Tai sporto klubas, kuriame gali sportuoti visą parą, o apsilankymo laikas nėra ribojamas. Sporto klubas siūlo ir grupines treniruotes. „Sportgates“ įsikūręs Vytauto pr. 23 ir A. Sabaliausko g. 14. Užsuk ir išbandyk nemokamai.

Kaip išsirinkti sporto klubą?

Apžvelgėme tik 5 populiariausius sporto klubus Kaune, tačiau jų yra gerokai daugiau. Svarbiausias klausimas – kaip išsirinkti tinkamiausią sporto klubą? Pirmasis patarimas būtų pasirinkti sporto klubą kuris yra netoli jūsų namų ar darbovietės, kad nekiltų problemų su nuvykimu. Taip nebus progos praleisti treniruotę dėl to, kad tingėsite važiuoti į kitą miesto dalį. Taip pat svarbu įsivertinti ar darbo laikas pasirinktame sporto klube jus tenkina tiek darbo dienomis, tiek savaitgalį. Apsvarstykite, ar norėtumėte naudotis grupinėmis treniruotėmis, baseinu ar soliariumu. Atrodo visai paprasta, beliko tik susikrauti kuprinę ir pirmyn tikslo link!

 

Populiariausi sporto klubai Kaune 🏋️ TOP 5
Scroll to top